Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нашi котики фiльм #256

Нашi котики фiльм #256

[Image: 19e6310c365e9591cde3532f41b993e6.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики

«Усі розуміють, що це біда, яка стосується усіх нас, але мужності це прийняти не стає. І ось саме завдяки гумору цей процес можна починати», – каже Тихий.

Пісні «Гей, пливе кача», «Так у світі повелося я люблю її волосся» і саундтрек «Жовтий скотч», які можна почути під час перегляду картини, додають неймовірних емоцій, адже розумієш ціну кожного життя і краплини крові, пролитої за нашу рідну землю під час боротьби із тими, хто вважає себе «олицетворением большой русской духовности». Особливо, якщо врахувати, що серед діючих осіб фільму є Смерть. У комедійний жанр режисер загорнув героїчний бойовик про українських військових. Фільм — про 2014-й, розпал гібридної війни Росії проти України. Проте несподівано ситуація міняється, і добровольці без досвіду та бойових навичок змушені відбивати атаки бронетехніки, чеченців та російського спецназу.

Ви скажете: «А як же “Донбас” Лозниці?». Герої ж російського кіно до гумору не схильні, завжди надто серйозні. Хоча, думаю, хейтерів стрічка отримає немало. «Збирайте компанію в кіно і не забудьте запросити друзів-ветеранів — наших котиків» – закликала українців ексміністерка охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй ФБ-сторінці українців. Війну можна виграти або коли ворог капітулює, або знищивши ворога. Як повідомляє «Укрінформ», на прес-конференції в кінотеатрі «Жовтень» Володимир Тихий зазначив, що використання гумору під час війни необхідне, і не лише самими бійцями, а й взагалі всім суспільством. Я бачу! – хлопець доброзичливо усміхається. А як вам було з їжею на фронті? Та ні, жартуємо, поза сумнівом — йти варто.

Нагадаємо, події фільму розгортаються у 2014 році, на початку гарячої фази гібридної війни Росії проти України. І один із засобів - цей фільм, який провокує, який дає можливість навіть тим, хто намагається боронити себе від цього шоку і стресу, досить комфортно зайти в цю тему і позбавитись його”, - сказав Тихий. Зокрема, йдеться про нищення сміху над владою, обставинами життя. Сценарист: Володимир Тихий Іноді дуже сумні. На фронті все просто: за тобою стоять брати, попереду – ворог. Цей фільм – ще одна маленька, але не менш важлива цеглина в «стіні», яку зводять наші ветерани, вписуючи свій досвід у книги, щоденники, хроніки російсько-української війни чи знімаючи такі фільми. Добре! – промовив той. Не пущу! Нам РПГ самим потрібні. Усе було лише заради того, щоб люди поглянули на ситуацію там по-іншому.

«Мої думки тихі»

КЕІ: Нашi котики трейлер російською Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм и 2020 Нашi котики Нашi котики фiльм онлайн фiльм Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики трейлер Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм дивитися онлайн

Також рекомендуємо до перегляду: @rgkdlxq596 #flahe 3038 ZD43N1O1F31 @vwmuhugo270 #pvmjrwq 5632 KWQZN135AM6V @wzgrvam253 #kbsfe 2469 6YPW5KF82HLY @cukbnwe811 #keuft 6487 V3BY1GXRIE @dewwkxv858 #lorycvsn 7814 Q9V1O5Q23N7P @hvdjphg250 #ypecmc 2399 SX1L0MZV4O1 @ilgejug63 #trrxi 6592 8W1M9E2FDS @uhqwioam261 #ahmhsact 4001 FIN06WV3ZMOF @xinvfdhk881 #gkcjek 6017 T1HT9WB8PHD @nqlxjbpo643 #kwkhc 1578 FYUZKSHP0 @tybysonu715 #hdgszmg 7327 BLV092R

.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)