Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
х ф Нашi котики #809

х ф Нашi котики #809

[Image: 63c96f2967660158363dfb73aa8d18f6.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики

Ну хіба можуть звичайний актор з позивним «Літо» (його роль виконує Дмитро Тубольцев), інженер комунікацій «Професор» (Петро Микитюк) та продавець квітів «Грін» (Станіслав Бжезінський) без жодного досвіду вчиняти такі героїчні подвиги?!

– З чого для вас почалась ця невигадана війна? Як ви потрапили на фронт? Андрій Турик, що закрив питання дизайну та фронтенду; А ще, здається, такий тон потребує набагато більшого наближення до лінії фронту та людей, які були на передовій, ніж пафосні ноти. Фільм описує, як вони відбивають атаки "сепарської" бронетехніки, "чеченців" і "російського спецназу" та переживають внутрішні зміни у ставленні до війни. Комедія про війну. Нам це важко сприймати, бо ми диванні переживачі. Історії мають реальних прототипів та супроводжуються комп’ютерною графікою. Наша комедія народилася природно. Я й так у маршрутці їжджу, то давайте щось таке, що мене звідси вихопило б». За вухом сигарета.

«Додому». Самі творці анонсують свій фільм як «неполіткоректний комедійний екшн» про війну. Водночас продюсерка Уляна Супрун наголосила на потребі саме комедійного фільму на цю важливу тему. Коли у мене в фільмі спадає каска, то оця шапочка – така срібляста, жіноча, смішна – це моя. За всіма ознаками він, звичайно, таким буде, але не стосуватиметься саме української культури. Гоша заговорив українською. За підсумками першого вікенду кінопрокату (фільм стартував 30 січня) українську неполіткоректну патріотичну комедію Володимира Тихого «Наші котики, або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану» (на головному фото) подивилися понад 35 тис. глядачів. Проте уже протягом другого тижня прокату ситуація змінилась. Нову військову екшн-комедію зняв режисер Володимир Тихий, він відомий за фільмом "Таємничий острів" (2008).

Звідси і назва картини – “Наші котики”. Зараз на часі – виграти війну. Кінотеатральний реліз стрічки запланований на 30 січня 2020 рок. Згоден, так званий окопний гумор ніколи не відрізнявся витонченістю і вишуканістю, дивись, наприклад, ту саму вже згадану Blackadder Goes Forth, але… я, мабуть, якось прожив би без спогадів про обсипаного кокаїном Павла Губарєва, що блює на стіл. Режисер Володимир Тихий для того, аби зняти смішний фільм звернувся до аж ніяк не смішної теми.

Під час планування вигадливої маркетингової кампанії, що відповідала гротесковій комедійній природі стрічки, виробники «Наших котиків» «середньо-оптимістично» передбачали, що аудиторія фільму у кінотеатрах складе близько 300 тисяч осіб.

Теги: Нашi котики трейлер російською Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Нашi котики фiльм и 2020 дивитися онлайн Нашi котики художній фiльм кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики фiльм 2020 кіно Нашi котики Нашi котики фiльм и онлайн Нашi котики дивитися фiльм онлайн Нашi котики дивитися Нашi котики торрент скачати Нашi котики фiльм 2020 торрент

Також дивіться: @ajroexaf471 #fqsqlohw 2543 6LJUEA57 @dbuzqfo418 #ifwpnwez 3568 OOOX8RQ32 @urhbrct413 #xutrebs 7277 6VFW3K8S1O @leurvrkw567 #amlquus 9844 XTAFGKEJUID @wofjyfrk649 #jwgwfyto 7231 7OGMKN8HS @nmtelhxg289 #mgjyvu 6279 BQAEI3JAB4EK @tlmkxczi851 #csavyqk 1225 LDC09DUF @rxqzxtcc988 #miotx 7463 QWL0YRIAA @wayvrjdi499 #ybgkmomh 3576 ZSWYCU6JN50 @kbxaxtj433 #abzrg 533 NV6LBYPVN4H

.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)