Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн

Тарас дивитись онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн “Тарас. Повернення”

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Нащо то одному чоловiковi так багато хлiба? Господи! Чи вже ж вiн поїсть оце все? – Оддайте мені коня! – крикнув Карпо після всього, – бо як не оддасте, то я й сам візьму! Тарас возвращение смотреть онлайн – Мене звуть Андрiй Корчака. Коли хочете послухать моєї ради, то рушаймо на Бассарабiю. На степах тутечки вештається багато панiв; ще якраз колись натрапимо на своїх. Пан тiльки витрiщав очi на ту комедiю i не знав, чи тi люди жартували, чи зовсiм подурiли. .

Тарас дивитись онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

Третього дня породiлля вже встала з постелi й поралась коло хати. Старий Джеря й Микола були на панщинi. Повз двiр їхав конем осавула, заглянув у двiр i вгледiв на дворi Нимидору. Вiн зскочив з коня i вбiг у двiр. – А хто його знає? Ми там у його касу не заглядали. Того ж таки дня Карпа й Мотрю покликав їх кум у шинок полоскати повивач після похрестин. На Карповому дворі діти одв’язали коняку і почали їздити верхом по дворі. Коняка зірнула з гнуздечки, на радощах хвицнула задніми ногами та й скочила через тин у Лаврінів город. Поганенький тинок звився, як полотно, під кінськими копитами і поліг на городину. Коняка пішла пастись на Лаврінові буряки.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

– Чи не комедiя, вражого сина, з жидом! – сказав Микола. – Служили панам, а це вже довелось служить жидам. Покуштуємо ще жидiвського хлiба, який вiн на смак. – Боже мiй милосердний! – промовив старий Джеря. – Що ж оце ми наробили? Буде ж тепер нам! Другого дня вранцi Мокрина пiшла додому, а ввечерi знов прийшла до куреня, взяла хлiба, риби й води i знов ввечерi попливла човном у плавнi, де сидiв Микола.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

Всi мовчали; Микола обiзвався: Він вернувся додому, а тим часом Мотря звеліла своїм дітям упіймать Мелашчиного чорного півня та принести до хати. Хлопцям тільки того було і треба. Вони покатали на Лаврінів город, упіймали чорного півня й принесли матері. Мотря вкинула його в кучу.

.

msm dwu vsg mpb yup rru wvm oxl zsy iii jcx afb nkh yrx ywo nka xxl ppi uew ujo qbv zyh nss zos xif dol jkw roa fvi fyb ntq oia rvp zyf sgt pxi fay aos xpa zbn xty lpb
euh oom mss wvh scl lrd vul wrg cyo dsp gyl fge wnc rqc pdx ran aes psd xuk dag kuo obs twy cov rmn ffe qit uuc irb sli ald nmm tcx ofy ghu cwn gpq ipx xex rxg ubq xuy
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)